Aktuální kurz:
  • EUR: 27.210 (30.09.2020)

Facebook link
EUREGNIA.cz > e-Aktuality > HALLOWENSKÉ RADOVÁNKY NA SLOVÁCKÉM DVOŘE

HALLOWENSKÉ RADOVÁNKY NA SLOVÁCKÉM DVOŘE

V pořadí již deváté dětské Hallowenské radovánky připravila, na neděli 25. října 2015, daňová a účetní společnost Euregnia. Letos jsme poprvé tuto akci zpřístupnili široké veřejnosti a velmi mile nás překvapil počet účastníků, který se pohyboval okolo 120 dětí s doprovodem.

Pro malé návštěvníky byl připraven bohatý program plný strašidel, tanečních a pohybových hrátek, tvořivých dílen, soutěží.  Největší úspěch pak u dětí měla, mimo jiné, i procházka tajemným strašidelným dvorem a lukostřelba. Každý malý návštěvník si  navíc odnesl sladkou tečku ve formě perníkové medaile, či praktickou odměnu.  

 

Poděkování za krásnou akci patří rovněž našim partnerům, kteří pomáhali zábavné odpoledne pro děti připravit: občanskému sdružení Akropolis, společenství přátel historie Morrigan, a také Slováckému Dvoru za zajištění občerstvení a poskytnutí prostor.     

 

V příštím roce plánujeme akci zopakovat, a tak se společně s vámi těšíme na další ročník Halloweenských radovánek na Slováckém Dvoře v Ostrožské Nové Vsi. 

 

Ing. Ivona Huňková
jednatelka společnosti

 

TISKOVÁ ZPRÁVA EUREGNIA Z 28. 10. 2015

 

Další fotografie:

https://goo.gl/photos/2dWds6szDukm4WPF7 

http://akropolisuh.rajce.idnes.cz/Halloweenske_radovanky_na_Slovackem_dvore_25.10./