Aktuální kurz:
  • EUR: 26.915 (29.05.2020)

Facebook link
EUREGNIA.cz > e-Aktuality > Článek

Tisková zpráva - Májová akce klubu EUREGNIA

Májová akce klubu EUREGNIA

 

Májová akce klubu EUREGNIA

9. ročník Májovka EUREGNIE tentokrát poprvé na Slováckém dvoře v Ostrožské Nové Vsi. Soutěže, dílny, hlavolamy a vzácní hosté.

Přes nepřízeň počasí se, dne 15. května 2016, na Májové akci ve Slováckém dvoře sešlo na desítky dětí s rodiči, svou návštěvou nás také poctil starosta Ostrožské Nové Vsi pan Ing. Pavel Botek.

Společnost EUREGNIA, společně s partnery, uspořádala zábavné odpoledne pro děti plné hudby, tance, zábavy i poučení. Na děti čekaly různé výtvarné dílny, všichni se mohli ponořit do světa hlavolamů, zatančit si, zasoutěžit, zastřílet z luku, a nebo si zkusit „řemeslo“ . A tak si děti vyzkoušely zatloukání hřebíků, stavění, skládání anebo soutěž uhodněte jaký je to stavební materiál – druh cihly a další překvapení.

I díky partnerům byla rozmanitost zábavy opravdu veliká, ráda bych tedy poděkovala Slováckému dvoru, Akropolisu, Střední odborné škole a Gymnáziu Staré Město, Hospodářské komoře Zlínského kraje, firmě Tradix, skupině přátel historie Morrigan a samozřejmě také našim zaměstnancům, kteří celou akcí provázeli. Na podzim se těším na každoroční Haloweenskou akci, která bude nejen zábavná, ale také trochu strašidelná.“ uvedla v závěru akce Ivona Huňková, jednatelka firmy EUREGNIA.