Aktuální kurz:
  • EUR: 25.405 (15.10.2021)

Facebook link
EUREGNIA.cz > Nabízené služby > Mzdová účetní Zlín

Mzdová účetní Zlín

Využijte našich dlouholetých zkušeností v oblasti zpracování mzdového účetnictví. Pro naše klienty ze Zlína a okolí zajistíme kompletní služby mzdové účetní – šetřete svůj drahocenný čas a energii. Veškeré starosti ohledně mzdové agendy dokážeme precizně obstarat za vás. Pokud chcete mít jistotu perfektně zpracované mzdové agendy od profesionální mzdové účetní, pak oslovte naši pobočku ve Zlíně.

Zajišťujeme:

Proč využít servisu od externí mzdové účetní?

Pokud nemáte dostatečné personální, resp. finanční kapacity pro vlastní mzdovou účetní, pak je vhodnější hledat pomoc právě formou outsourcingu. Nejenže vlastní mzdová účetní na HPP se musí neustále vzdělávat v měnící se legislativě a předpisech, což stojí čas a peníze. Mimo jiné vaše vlastní mzdová účetní pobírá zpravidla plat fixně. Naopak s naší mzdovým servisem nemusíte pečovat o vzdělávání a hlavně platíte za skutečně odvedenou práci, kterou pro vás děláme jak jinak v prvotřídní kvalitě, vše podle aktuálních mzdových předpisů a nařízení.

Co vše můžeme v rámci mzdového účetnictví zajistit?

Rozsah poskytovaného mzdového účetnictví je otázkou vzájemné dohody. Nejefektivnější z pohledu zadavatele je však kompletní řešení celé problematiky.

Mzdová účetní Zlín

Víme, jak správně řešit náhradu mzdy, účtovat přesčasy, noční práce, překážky v práci, pohotovosti apod. Samozřejmě řešíme vyměření/účtování mezd i ostatních druhů specifických ohodnocení, problematiky nemocenské apod. Evidujeme zdravotní a sociální pojištění, stanovujeme daň z příjmů, srážkovou a zálohovou povinnost. Umíme vhodně zahrnout slevy na dani a jiná daňová zvýhodnění. Zajistíme výpočty dávek nemocenského pojištění (ochranná, podpůrčí doba), srážek ze mzdy a jejich pořadí, výpočty důchodového pojištění a pohledávek (přednostních a nepřednostních). Známe veškeré povinnosti v jednání s úřady a institucemi v rámci mzdové agendy, proto nic neopomeneme a vy budete moci v klidu podnikat.