Kariéra

Přidej se k nám do týmu!

Aktuálně hledáme kandidáty na tyto volné pozice:

MZDOVÁ ÚČETNÍ SE ZNALOSTÍ SK LEGISLATIVY

Pro našeho klienta hledáme nového kolegu/kolegyni do účetního týmu na pozici Mzdová účetní.

Společnost má provozovnu jak v ČR, tak na Slovensku. Hledáme osobu, která bude mít znalost slovenského mzdového účetnictví a účetního programu HELIOS. Práci lze po zapracování vykonávat ONLINE.

Nabídka je vhodná pro absolventy, ženy/muže v domácnosti nebo na mateřské dovolené. Cena dohodou. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Zájemci prosím kontaktujte personalni@euregnia.cz.

VŠEOBECNÁ ÚČETNÍ

Náplň práce

  • vedení podvojného účetnictví, daňové evidence několika firem
  • komunikace se státními institucemi (FÚ, ČSÚ, ČSSZ, ZP)
  • práce v účetním programu, Helios, Ekonom, Abra
  • příprava a zpracování podkladů ke zpracování DPH
  • příprava a zpracování inventarizací a účetních závěrek

Požadujeme:
  • zkušenost v účetnictví minimálně 2roky
  • znalost podvojného účetnictví, daňové evidence
  • orientace v daňových a účetních zákonech
  • schopnost samostatně jednat s klienty
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost v rozhodování
  • aktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • pozitivní vztah k lidem, komunikativnost, schopnost práce v týmu

Nabízíme:
  • podporu zavedeného účetního týmu
  • možnost profesního růstu
  • příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • zaměstnanecké benefity
  • nástup možný ihned nebo podle individuálních možností

Své životopisy zasílejte na email personalni@euregnia.cz.

Nenašli jste žádnou vhodnou pozici pro vás?

Nic se neděje. Naše společnost se neustále vyvíjí a spolu s našimi klienty rosteme i my a náš tým.

Zašlete nám svůj životopis spolu s krátkým motivačním dopisem na personalni@euregnia.cz.

My se vám ozveme a pokud pro vás žádné místo nenajdeme, váš email si ponecháme, a v případě dalších pracovních nabídek vás budeme kontaktovat.