O nás

Příběh společnosti EUREGNIA

Hlavní hybnou silou společnosti Euregnia je její majitelka, daňová poradkyně Ing. Ivona Huňková, která se zabývá zpracováním účetnictví již od roku 1999. V roce 2003 zavádí obchodní značku Euregnia, účetní společnost. O dva roky později získává Euregnia statut certifikovaného daňového poradce, transformuje se na s. r. o. a funguje podle Etického kodexu Komory daňových poradců.


Filozofie společnosti EUREGNIA

Umožňujeme našim klientům soustředit se na podstatu jejich podnikání nejen tím, že jim ulehčíme od každodenní účetní a daňové administrativy, ale i odborně poradíme s neobvyklými případy v oblasti účetnictví, daní a podnikových financí.

About
big E

Lidé a hodnoty

Naši klienti u nás nacházejí vysokou úroveň odborných a konzistentních služeb.
V současnosti máme 15členný tým, který se plně věnuje potřebám klientů. Tento tým tvoří zkušení odborníci z oblasti:

  • účetnictví
  • daní
  • financí
  • daňového práva

Komplexní přístup

Přistupujeme komplexně k řešení účetních, daňových i finančních záležitostí našich klientů. Vždy pro Vás najdeme ideální řešení a umíme poradit.

Služby poskytujeme v českém jazyce, stejně tak i v angličtině a němčině.

Historie společnosti

1999

Počátek podnikání Ivony Huňkové

Hlavní hybnou silou společnosti Euregnia je její majitelka, která se zabývá zpracováním účetnictví již od roku 1999.

2003

Zavedení obchodní značky Euregnia

V roce 2003 zavádí paní jednatelka obchodní značku Euregnia, účetní společnost.

2005

Zápis do seznamu daňový poradců

Jednatelka získává statut daňového poradce, společnost Euregnia se transformuje na s. r. o. a funguje podle pravidel Etického kodexu Komory daňových poradců.

2005

Nová pobočka Zlín

V roce 2005 vzniká kromě uherskohradišťské pobočky také nová kancelář ve Zlíně. Funguje až do roku 2017, kdy společnost již plně využívá cloudové řešení účetnictví, pobočka v Uherském Hradišti zůstává i nadále. Mezi klienty společnosti patří fyzické a právnické osoby, neziskové organizace, spolupracuje s hejtmany, starosty, advokáty i právníky.

2006

První klient s obratem nad 100. mil. Kč

Od roku 2006 podepisuje Euregnia zakázky se společnostmi s obratem nad 100 mil. Kč, přičemž se spoustou z nich trvá spolupráce dodnes.

2008

Spolupráce se zahraničím

Od roku 2008 má společnost partnerské kanceláře ve Švýcarsku, Rakousku, Německu a také na Slovensku. Od roku 2012 získává zahraniční zakázky a poskytuje daňové služby v angličtině, němčině, ruštině a francouzštině.

2008

První klient s obratem nad 300. mil .Kč

2014

Spolupráce s Evropským parlamentem

2016

Významné zakázky Brno

V roce 2016 společnost rozšiřuje působnost a získává významné zakázky také v Brně.

2018

Vzdělávací institut

V roce 2018 získává Euregnia akreditaci MŠMT a statut vzdělávacího institutu. Ve stejném roce připravuje blok seminářů na téma Daňový řád s daňovým specialistou Ing. Markem Piechem. Společnost od té doby poskytuje semináře a online školení nejen pro své klienty, ale i širokou veřejnost. Pravidelně vzdělává a školí také své zaměstnance.

2019

Spisovna

V roce 2019 Euregnia získává osvědčení Archivní a spisová služba a svým klientům tak umožňuje snadnou a bezpečnou archivaci dat a dokumentů.

2020

Spolupráce se studenty

Jednatelka společnosti se stává garantem oboru Účetnictví a daně Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Euregnia tak spolupracuje na projektech UTB jako Nadaný student, Business Day Zlín a další. V daném roce navazuje také spolupráci s Obchodní akademií v Uherském Hradišti v jejich programu "Booking praxí". Pravidelně studentům nabízí letní stáže a odborné praxe.

2021

HUB 123

V roce 2021 se společnost stává jedním z ambasadorů coworkingového centra HUB 123 a pokračuje tak ve vzdělávání veřejnosti prostřednictvím bloku seminářů a diskusí.

Náš tým

V současnosti máme 15členný tým, který se plně věnuje potřebám klientů. Tento tým tvoří zkušení odborníci z oblasti účetnictví, daní, financí a daňového práva. Z toho důvodu u nás naši klienti nacházejí vysokou úroveň odborných a konzistentních služeb.

tym img

Ing. Ivona Huňková

jednatelka, daňová poradkyně

tym img

JUDr. Petr Polanský

firemní právník

tym img

Ing. Kateřina Šálková

daňová poradkyně

tym img

Bc. Veronika Habartová

akvizice klientů

tym img

Gabriela Hiklová

mzdy a personalistika

tym img

Ingrid Davidová

akvizice klientů, účetní

tym img

Vladimíra Juráková

back office

tym img

Jarmila Fajkusová

účetní

tym img

Ludmila Libosvárová

účetní

tym img

Michaela Hanáková

účetní

tym img

Ing. Libor Krpal

analytik

tym img

Ing. Jiří Jurásek

IT podpora, účetní

tym img

Ing. Kristýna Havlová

marketing specialist, účetní

tym img

Ing. Ivana Bachánková

mzdy a personalistika

tym img

Jakub Ševčík

IT podpora

Vnitřní předpisy

Certifikáty

Osvědčení o evidenci v seznamu právnických osob Komory daňových poradců (KDP). Osvědčení opravňuje poskytovat daňové poradenství právnickou osobou a umožňuje zastupovat klienty v daňovém řízení ve stejném rozsahu jako je mohou zastupovat daňoví poradci.
Etický kodex Komory daňových poradců (KDP). Cílem etického kodexu je stanovit etické požadavky a zajistit dodržování vysokého profesního a morálního standardu v oblasti daňového poradenství.
Ocenění českých podnikatelek 2011 - OCPV roce 2011 se Euregnia zúčastnila soutěže „OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK – OCP“. Tato soutěž je od roku 2008 významným projektem, jehož cílem je odměnit, podpořit a zviditelnit malé, střední a velké podniky v České republice, které jsou vlastněny ze sta procent českými ženami.
Ocenění českých podnikatelek 2010 - OCPV roce 2010 se Euregina zúčastnila soutěže „OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK – OCP“. Tato soutěž je od roku 2008 významným projektem, jehož cílem je odměnit, podpořit a zviditelnit malé, střední a velké podniky v České republice, které jsou vlastněny ze sta procent českými ženami.
Rating
Osvědčení zaměstnanců Euregnia
Osvědčení zaměstnanců Euregnia